Pracownik Produkcji i Pakowania Pelletu w Ropczycach

Osoba fizyczna (prywatna)
Ropczyce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Ogłoszenie o pracę:

Stanowisko: Pracownik Produkcji i Pakowania Pelletu

Lokalizacja: Ropczyce

Godziny pracy: Pełny etat, 8 godzin dziennie

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby do pracy na linii produkcji pelletowej, która będzie odpowiedzialna za proces produkcji oraz pakowania pelletu. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w utrzymaniu wysokiej jakości produktu oraz sprawnej organizacji procesu produkcyjnego.

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzór nad liniami produkcyjnymi

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości produktu

  • Pakowanie i etykietowanie gotowego produktu

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego i raportowanie ewentualnych usterek lub problemów

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymagane, szkolimy na miejscu!

  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • 21-25 za godzinę netto

  • Umowę zlecenie z możliwością późniejszej umowy o pracę

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, sumienną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl