Pracownik biurowy

5 000 zł - 5 200 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Szczawnica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis Stanowiska:

  • Zamówienia w programie InfoPiek, zapewniamy wdrożenie

  • Reagowanie na nowości w trendach rynkowych, związane z branżą cukierniczo-piekarniczą.

  • kontakt z klientem, oferowanie produktów.

  • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa)

  • budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami,

  • zamawianie oraz wystawianie faktur,

  • archiwizacja dokumentów,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe,

  • mile widziane doświadczenie,

  • praktyczna znajomość programów komputerowych,

  • samodyscyplina,

  • komunikatywność,

  • kreatywność,

  • zarówno samodzielność w działaniu, jak i umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność organizacji pracy,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • praca w biurze w Ochotnicy Dolnej

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

  • szkolenie wdrożeniowe.

19 lut 2024;   from: www.olx.pl