Zatrudnimy osobę na stanowisko brygadzista

Osoba fizyczna (prywatna)
Ciechanów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy pracownika na stanowisko brygadzista

Obowiązki:

• organizowanie placu budowy,

• zamawianie materiału,

• rozwiązywanie problemów technicznych,

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,

• doświadczenie w zakresie: instalacji wod-kan, przy robotach brukarskich, instalacji hydrantowej, umiejętność czytania rysunku technicznego,

• umiejętność obsługi niwelatora.

NIE JEST WYMAGANE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE. PRZEDE WSZYSTKIM LICZY SIĘ DOŚWIADCZENIE.

27 lut 2024;   from: www.olx.pl