Mechanik sprzętów ogrodowych i budowlanych/ pracownik wypożyczalni

4 500 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
CiTYRENT
Chojnice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy kandydatów do naszego zespołu, na stanowisko:

Mechanik sprzętów ogrodowych i budowlanych/ pracownik wypożyczalni.

Obowiązki:

  • Naprawy i konserwacja sprzętu i maszyn budowlanych i ogrodowych (silniki spalinowe)

  • Utrzymywanie porządku na warsztacie

  • Pomoc w wydawaniu sprzętów

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy mechanika

-Bardzo dobra organizacja własnej pracy

-Odpowiedzialność i samodzielność

-Aktualne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na dobrych warunkach płacowych, adekwatnych do zaangażowania i umiejętności

  • Rodzaj zatrudnienia: B2B, UMOWA O PRACĘ, umowa zlecenie

  • Godziny pracy: 7-15 lub 8-16, z możliwością nadgodzin

Jeśli masz doświadczenie w naprawie sprzętów spalinowych : zagęszczarki, kosiarki, piły itp...

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 60*******35 lub osobiście w siedzibie ul. Reymonta 10 , Chojnice.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl