Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

6 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Kancelaria Podatkowa poszukuje do pracy na stanowisko samodzielny księgowy/samodzielna księgowa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych (Vat, PIT i innych),

  • współpraca z organami podatkowymi, kontakt z klientem w sprawach prowadzonych rozliczeń podatkowych.

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego bądź średniego, mile widziane kierunkowe ekonomiczne.

  • Doświadczenia minimum 2 lata na stanowisku Samodzielnego Księgowego.

  • Znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych.

  • Znajomości programów pakietu MS Office.

  • Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności, terminowości oraz zdolność analitycznego myślenia.

  • Komunikatywności, umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

  • Dyspozycyjności w trakcie zamykania miesiąca.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,

  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek z biura,

  • stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,isgodziny pracy elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl