Pracownik gospodarczy- stacja paliw

INTERCO & MICRON
Pelplin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku pracownik gospodarczy do utrzymania czystości na terenie Stacji paliw Shell Olsze Wschód i Zachód.

Do głównych obowiązków należy:

Utrzymywanie czystości toalet na stacji

Dozorowanie stanu technicznego wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz

Wymiana worków na śmieci, zbieranie niedopałków i nieczystości z terenów zielonych

Zamiatanie terenów zewnętrznych

Sprawdzanie stanu środków czystości/ uzupełnianie ich

Wymagania : chęć do pracy uczciwość odpowiedzialność brak nałogów mile widziane doświadczenie

Oferujemy: · Umowę zlecenie · Stawka 27,70/h, praca w godz. 7-19

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pelplin
4 400 zł 5 300 zł jeden miesiąc
Opis: Stacje Paliw Shell Olsze Wschód (autostrada A1 kier. Gdańsk) Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stacjach Paliw SHELL na stanowisku Pracownik Stacji Paliw Zakres obowiązków: - zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta. - obsługa kasy ...
6 dni temu
30 zł 40 zł jedna godzina
Opis: szukam do pracy przy montażu oczyszczalni przydomowych , zbiorników na wodę deszczową, mile widziane prawo jazdy i umiejętności remontowe . poszukiwany też operator na koparko-ładowarkę
2 miesiące temu
Opis: Zadania: dbanie o ciągłość pracy wszystkich maszyn/urządzeń (prasy ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące) wykonywanie przeglądów/serwisowanie maszyn współpraca z inżynierami oraz pracownikami produkcji Wymagania: wykształcenie techniczne min ...
miesiąc temu
Opis: Zadania: dbanie o ciągłość pracy wszystkich maszyn/urządzeń (prasy ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące) wykonywanie przeglądów/serwisowanie maszyn współpraca z inżynierami oraz pracownikami produkcji Wymagania: wykształcenie techniczne min ...
20 dni temu