Pracownik ochrony / grupa mobilna - bez doświadczenia

Seris Konsalnet Holding S.A.
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Pracownik ochrony / Grupa mobilna
Lokalizacja :
Słupsk

Zadania:
• Ochrona obiektu handlowego
• Sumienna realizacja obowiązków służbowych
• Przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie
• Dyskretna obserwacja sali sprzedaży
• Opcjonalnie obsługa monitoringu
• Praca w godzinach 10:00-20:00

Wymagania:
• Niekaralność
• Dyspozycyjność
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Wysoka kultura osobista
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Elastyczny grafik
• Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 6.6.4.9.3.2.4.8.2 lub przesłanie aplikacji
12 kwi 2024;   from: www.olx.pl