Pracownik Budowlany/Elewacje/Remonty/Wykończenia wnętrz

25 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Sochaczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma MonterBud Sp. z o.o. poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko :

  • Monter Elewacji

  • Pracownik Remontowo-Budowlany

  • Pracownik Wykończenia Wnętrza

  • Pracownik Ogólnobudowlany

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podanych wyżej stanowiskach ( jeśli nie posiadasz doświadczenie NAUCZYMY CIĘ ! )

  • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

OBOWIĄZKI :

  • Dbanie o jakość i precyzję wykonywanych prac

  • Praca z narzędziami i maszynami elektrycznymi

  • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie MONTERBUD SP. Z O.O.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

numer telefonu : 6 9 6 - 4 5 3 - 1 6 6 lub przez aplikacje na platformie OLX

28 lut 2024;   from: www.olx.pl