Magazynier/Operator wózka widłowego - Dąbrowa Górnicza lub Będzin

5 000 zł - 54 000 zł jeden miesiąc
Elite Recruitment Solutions Sp z o.o
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Potrzebny Magazynier, Operator wózka widłowego w Dąbrowie Górniczej lub Będzinie.

Magazynier z doświadczeniem i uprawnieniami UDT - Dąbrowa Górnicza/Będzin

OPIS:

Magazynier/Operator wózków widłowych z Uprawnieniami UDT - WJO I lub WJO II Magazyn - Dąbrowa Górnicza lub Będzin

Szukamy kandydatów OD ZARAZ na 2/3 zmiany lub na nocki z doświadczeniem magazynowym.

Uprawnienia UDT mile widzine, zwłaszcza WJO I

Płaca: 5000 - 5400zł - Podstawa!

Wymiar: Praca w pełnym wymiarze godzin

UMOWA O PRACĘ! lub umowa zlecenie możliwa na życzenia pracownika

Kategoria: Magazynier/Operator wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazyniera! Preferowane uprawnienia WJO I lub WJO II na wózki widłowe

  • Chęć i siła do pracy - praca fizyczna

  • Sumienność i rzetelność wykonywania obowiązków

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

    Podsumowanie:

    Praca w DĄBROWIE GÓRNICZEJ lub BĘDZINIE dla lidera branży Automotive w Polsce.

    Obecnie poszukujemy operatorów wózków widłowych z doświadczeniem oraz z uprawnieniami UDT WJO I lub WJO II do pracy na 2 lub 3 zmiany oraz wolontariuszy na nocną zmianę do Magazynu w Dąbrowie Górniczej oraz Będzinie!

    Poszukujemy pracowników chętnych do pracy na stałe! Stałe zatrudnienie OD ZARAZ NA UMOWĘ O PRACĘ!

    Miesięczne premie frekwencyjne, wydajnościowe oraz uznaniowe (600zł - 900zł)

    Możliwość nadgodzin!

    Możliwość pracy tylko na zmianę nocną - wolontariusze (dodatek 20% podstawy wynagrodzenia)

    Obowiązki pracownika:

  • Kompletacja zamówień

  • Picking ręczny przy użyciu wózków widłowych lub unoszących

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Sortowanie i przygotowanie towaru do odbioru klientów

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

    Praca od Poniedziałku do Piątku plus co 3,4 Sobota, w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym (w zależności od działu) lub tylko na nocki.

    Możliwość nadgodzin i pracy w Weekendy!

    Bonusy: Premie frekwencyjne, Premie wydajnościowe, Premie uznaniowe.

    Dodatkowo prywatna opieka medyczna, karta multisport oraz ubezpieczenie na życie, prywatny parking

    Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny +48**********56

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie! Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, niezbędną do procesu rekrutacji.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl