Zatrudnię fizjoterapeutę w Jarocinie

9 800 zł - 11 620 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Jarocin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Poszukujemy Fizjoterapeutów pracy z Pacjentami w rejonie Jarocina i okolic

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego - fizjoterapia - licencjat, magister lub technik,

  • aktywnego prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

  • otwartości i empatii do pracy z Pacjentami.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik i godziny pracy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub porozumienia na własnej działalności

Zadania:

  • realizacja cyklu terapeutycznego z Pacjentem

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami

Proszę o przesyłanie CV przez formularz OLX lub mail p.wojtas(małpa)akant.biz

Prosimy o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Akant w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

14 mar 2024;   from: www.olx.pl