Operator maszyn rotujących - praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Hako Technology Sp. z o.o.
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Hako Technology poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji detali z tworzyw sztucznych - obsługa maszyn rotujących.

Atrakcyjne zarobki!

Pensja podstawowa + delegacja + zakwaterowanie + transport.

Będziesz zatrudniony w Hako Technology i oddelegowany do Niemiec.

Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy na weekendy.

Zapewnione darmowe mieszkanie oraz auto służbowe.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • mieszkanie w Niemczech,

  • auto służbowe,

  • profesjonalne szkolenie.

Wymagania :

  • zdolności manualne

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • chęć podnoszenia kwalifikacji

  • zdyscyplinowanie

  • znajomość języka niemieckiego - mile widziane

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu w delegację

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. CV kandydatów, które nie zostały rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

10 lip 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Hean Opakowania
  • Koszalin
4 800 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Firma Hean Opakowania znajdująca się we Mścicach k/Koszalina poszukuje osób na stanowisko operator maszyn produkcyjnych/pomocnik z możliwością przyuczenia. Zakres obowiązków: Regulacja, ustawianie oraz przezbrajanie maszyn i narzędzi zgodnie z d...
2 lata temu
60 zł 70 zł jedna godzina

Opis:

Operator Maszyn Żniwnych Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn żniwnych, takich jak kombajny zbożowe i inne urządzenia do zbioru plonów. ...

12 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin
6 000 zł 6 300 zł jeden miesiąc

Opis:

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. to firma, w której zajmujemy się produkcją nowoczesnych, metalowych systemów do organizacji przestrzeni. Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin
6 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Technika Betonowa sp. z o.o. z siedzibą w Biesiekierzu została założona w 2001 r. i obecnie jest jednym z największych producentów dystansów zbrojeniowych na świecie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: pakowacz bądź ...

10 miesięcy temu