Strażnik Pracownik Ochrony - Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o.
Strzelce Opolskie Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od 15 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.time-polska.pl

Poszukujemy pracowników na stanowisko Strażnik Pracownik Ochrony w miejscowości Strzelce Opolskie .

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Dozorowanie obiektu (obchody)

- Sporządzanie dziennych raportów

- Ścisła współpraca z koordynatorem obiektu

- Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

- Prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie

- Służba po 9/12/24h

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

- Chęć i motywacja do pracy

- Dyspozycyjność oraz kultura osobista

- Niekaralność - warunek niezbędny

- Rzetelność, sumienność, zaangażowanie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę

- Elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 53*******49 (kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 do 15:00).

19 wrz 2022;   from: www.olx.pl