Kucharz/Młodszy kucharz

30 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Restauracja Kuchnia Manhattan poszukuje członka zespołu.

Restauracja Kuchnia Manhattan powstała w 2019 roku. Znajduję się na największej gorzowskiej dzielnicy Górczyn, na osiedlu potocznie zwanym Manhattan.

Reprezentujemy kuchnie polską/domową jednak jest ona w najlepszym możliwym wydaniu. Jednocześnie przemycamy w niej nuty nowoczesności, trendów jakie pojawiają się w gastronomii oraz inspirujemy się kuchniami świata.

Szukamy energicznej i pozytywnej osoby do pracy na stanowisku:

Kucharz /Młodszy Kucharz

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

-atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania

-pracę w fajnym zespole

-posiłek pracowniczy

-zniżki pracownicze

-wsparcie w pierwszych dniach pracy

Będziesz odpowiedzialny/na za:

-przygotowanie potraw zgodnie z recepturami restauracji

-realizację zamówień

-przestrzeganie standardów

-dbanie o porządek na stanowisku

Zapraszamy do kontaktu.

Prześlij nam swoją aplikację przez:

-formularz OLX

-skontaktuj się telefonicznie pod numerem 79*****71

-lub osobiście w restauracji
15 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski
6 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc
W Muzycznym renomowana restauracja na Gorzowskim Rynku, w której profesjonalny zespół oraz wysoki standard serwisu stanowi o wyjątkowości miejsca. Poszukuje pracowników na stanowisko KUCHARZ/ MŁODSZY KUCHARZ Naszym pracownikom stwarzamy dobre wa...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski
27 zł 35 zł jedna godzina

Opis:

Restauracja Tajka Prężnie rozwijająca się restauracja na mapie Gorzowa Wlkp. poszukuje ambitnej osoby z dobrym smakiem i pasją do gotowania na stanowiskach:

KUCHARZ / MŁODSZY KUCHARZ Oczekujemy:

* Doświadczenia

* ...

rok temu
  • Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski

Opis:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z oddziałem w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Młodszy Elektromechanik

Młodszy Elektromechanik

Zakres obowiązków:
22 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gorzów Wielkopolski

Opis:

Praca-kucharz
Pizzeria Mexicana zatrudni osoby na stanowisku kucharz które dołączą do naszego zespołu

praca na stałe lub dorywczo

Wymagania:

-wykonywanie pizzy, robienie ciasta oraz kilku prostych ...
2 miesiące temu