Pracownik produkcyjny/Pracownik fizyczny - Głogów Małopolski

Adecco Poland Sp. z o.o.
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest
częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat
doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło
setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się
ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
• Wykonywanie prac fizycznych - praca obejmuje m.in. obsługę maszyny produkcyjnej, wstępną kontrolę jakości;
• Zachowanie bezpieczeństwa - przestrzeganie zasad BHP i dbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych pracowników.

Wymagania:
• Sprawność fizyczna - gotowość do wykonywania prac wymagających wysiłku fizycznego;
• Umiejętność pracy w zespole - zdolność do efektywnej współpracy z innymi pracownikami;
• Sumienność i dokładność - dbałość o jakość wykonywanych zadań.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat;
• Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego + premii;
• System pracy 3 zmianowy od poniedziałku do piątku;
• Szkolenie wdrożeniowe - wsparcie w adaptacji do nowego środowiska pracy oraz przeszkolenie z obowiązków pracy;
• Dołącz do zespołu i rozpocznij pracę w dziale produkcji.

Zapraszamy do aplikowania :)
15 kwi 2024;   from: www.olx.pl