Pracownik Apartment Keepingu (housekeeping, sprzątanie)

32 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Kamień Pomorski Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

PRROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE PRZEZ OLX

Firma zajmująca się wynajmem apartamentów krótkoterminowych w Szczecinie poszukuje doświadczonego i rzetelnego pracownika na stanowisko Pracownik Housekeeping. Jesteśmy dynamiczną firmą z branży noclegów krótkoterminowych, dbającą o najwyższy standard czystości i komfortu dla naszych gości.

Obowiązki:

  • Profesjonalne sprzątanie apartamentów po wymeldowaniu gości, włączając w to sprzątanie łazienek, kuchni, salonu oraz sypialni.

  • Systematyczna kontrola stanu wyposażenia apartamentów oraz raportowanie wszelkich usterek do kierownictwa.

  • Wymiana pościeli, ręczników i zaopatrywanie w środki czystości.

Szukamy osoby:

  • odpowiedzialnej

  • zaangażowanej

  • wymagane Prawo jazdy kat B, dopłaty do paliwa w przypadku własnego auta

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

  • Dokładność, sumienność i dbałość o szczegóły w wykonywanych zadaniach.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy oraz pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, w tym także w weekendy i święta

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, który dba o komfort naszych gości, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Pracownik Housekeeping. Prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości, dbając o najwyższy standard czystości i komfortu w naszych apartamentach krótkoterminowych.

15 kwi 2024;   from: www.olx.pl