Pracownik Ochrony - Parzniew/Brwinów k. Pruszkowa

Seris Konsalnet Holding S.A.
Brwinów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pracownik Ochrony - Parzniew/Brwinów k. Pruszkowa

Zatrudnimy osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony na obiekcie magazynowym na stanowisko:
Pracownik ochrony (wejście na magazyn)
w Parzniewie k/ Pruszkowa .
Praca w godzinach 7-19 i 19-7 . System zmianowy - Dzień - Noc - Wolne - Wolne.
Możliwość dodatkowych dyżurów w dni wolne.


Wymagania:
• komunikatywność
• niekaralność (poświadczenie podpisywane przy zatrudnieniu)
• punktualność
• dyspozycyjność


Oferujemy:
• stawka godzinowa - 21zł/godz. netto + premia
umowę o pracę po dwumiesięcznym okresie próbnym.
• umundurowanie
• stabilne zatrudnienie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
terminowe wynagrodzenie (do 10-go każdego miesiąca)
pakiet świadczeń , w tym darmowe ciepłe posiłki .
• darmową opiekę medyczną w Lux Med z możliwością dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje przez portal bądź kontakt telefoniczny: 7.8.5.8.9.7.3.3.6
15 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Seris Konsalnet Holding S.A.
  • Brwinów
Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klien...
2 dni temu
  • Securitas Polska Sp. z o.o.
  • Brwinów
29 zł jedna godzina

Opis:

Opis firmy

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Obiektu Handlowego

LOKALIZACJA: Otrębusy

Co możemy Ci ...

26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Brwinów

Opis:

Agencja ochrony z długoletnim doświadczeniem zatrudni pracowników do ochrony w obiekcie handlowym w miejscowości Brwinów.

Praca zmianowa od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-14.00 lub 14.00-22.30.

Umowa zlecenie - ...

3 miesiące temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Brwinów
28 zł jedna godzina

Opis:

Miejsce pracy: Reguły

Zakres obowiązków:

  • Regulacja w ruchu kołowym i pieszym na terenie obiektu
  • Sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia - obchody

19 dni temu