Pracownik biurowy

4 242 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ostrzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukasz pracy w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze? Chcesz zmienić środowisko i zacząć swoja karierę od nowa? Świetnie trafiłeś - nauczymy się wszystkiego od podstaw! Z nami zwiążesz się na lata :)

Miejsce wykonywania pracy: Bierzów

Opis stanowiska

  • skanowanie dokumentów

  • dbanie o porządek w dokumentacji

  • pomoc w pracach ogólnobiurowych

Wymagania:

  • współpraca z innymi działami firmy

  • zaangażowanie i samodzielność w organizacji pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • umiejętność dobrej obsługi komputera wraz z programami pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę z pewnym pracodawcą,

  • Pracę pon - pt w godzinach od 07.00-15.00,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o racę,

FIRMA EGEN Platforma mebli - Zajmujemy się produkcją mebli loftowych. Jesteśmy twórcami pełnymi pasji i regularnie tworzymy nowe modele mebli. Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania. Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen etat.

15 kwi 2024;   from: www.olx.pl