Tester aplikacji na telefon / PRACA Z DOM/ Pieniądze jeszcze dziś !

50 zł - 350 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Bielawa Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Praca zdalna jako tester stron oraz aplikacji mobilnych
Jeżeli szukasz sposobu na dodatkowe źródło dochodu to idealnie trafiłeś! Mamy dla ciebie niezwykłą ofertę, którą warto wziąć pod uwagę. Oferujemy pracę jako tester aplikacji oraz kampanii. Zadania są proste oraz intuicyjne. Prace możesz traktować jako dodatkową lub jako stałe źródło dochodu. Prace możesz rozpocząć już dziś !
Liczba miejsc jest ograniczona !
Oferujemy :
• Atrakcyjne wynagrodzenie |50-350 h|
• Pełne wsparcie na każdym kroku
• Wypłata po wykonaniu zadania
• Elastyczne godziny pracy
• Dodatkowe wynagrodzenia
• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
Wymagania :
• Ukończone 18 lat
• Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)
• Podstawowa obsługa telefonu/komputera
• Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań
Nie wymagamy :
• Doświadczenia
• Jakiejkolwiek inwestycji finansowej
• Otwierania działalności gospodarczej
• Pracy po 8-10h dziennie
• Polskiego obywatelstwa
Jak zacząć ?
Kliknij przycisk "Aplikuj". Następnie Skontaktuj się ze mną i pokażę Ci jak wykonać pierwsze zadanie i zarobisz pierwsze pieniądze . Po czym podejmiesz decyzję czy chcesz zacząć współprace. Nie przegap okazji !
Zapraszam do współpracy
15 kwi 2024;   from: www.olx.pl