Pracownik ogólnobudowlany

5 000 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukuje pracowników do prac przy budowie domów jednorodzinnych

/ Pomocnik ogólnobudowlany

Stawka godzinowa ustalana w zależności od umiejętności i zaangażowania w prace

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie terenu budowy, dbanie o porzadek

• Wykonywanie innych zadań związanych z budową, zgodnie z poleceniami przełożonych.

• Drobne prace naprawcze

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na budowie,

• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych,

• Sprawność fizyczna i wytrzymałość, umiejętność wykonywania prac manualnych,

• Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy na budowie,

• Osoby nie majace problemów z alkoholem

• Zdolność do samodzielnej organizacji pracy,

• Znajomość czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz dokumentacji budowlanej (opcjonalne, ale dodatkowo premiowane),

• Prawo jazdy kategorii B

Mile widziana umiejętność obsługi ładowarki

Wiecej informacji pod nr telefonu

53*******81

15 lut 2024;   from: www.olx.pl