Kierownik Robót Sanitarnych

ELIN Instalacje
Kędzierzyn-Koźle Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy Kierownika Robót Sanitarnych

opis stanowiska :

  • Nadzór nad realizowanymi przez firmę robotami instalacyjnymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;

  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami oraz firmami podwykonawczymi w tym koordynacja robót na placu budowy;

  • Nadzór nad dostawami urządzeń w tym weryfikacja dostarczonych urządzeń pod kątem zgodności z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi normami;

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń;

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu;

  • Nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami BHP;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz projektantami;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę

  • Wszelkie konieczne narzędzia do pracy

1 gru 2021;   from: www.olx.pl