Przedstawiciel handlowy/handlowiec OZE

Osoba fizyczna (prywatna)
Będzin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma z 35-letnim doświadczeniem na rynku instalacji elektrycznych, z 8-letnim doświadczeniem w OZE, poszukuje handlowców do współpracy - okolice woj. śląskiego

Jeśli sprzedajesz OZE i oczekujesz rzetelnej usługi dla klienta, rynkowych cen, fachowych monterów, których możesz być pewien (ponad 4000 wykonanych instalacji PV) i kompleksowej obsługi dokumentów - idealnie trafiłeś, skontaktuj się z nami.

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i termomodernizacji

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Doświadczenie z zakresu sprzedaży

  • Wysokie predyspozycje interpersonalne

  • Dyspozycyjność i otwartość na wyzwania

  • Ukierunkowanie na cel sprzedażowy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, b2b)

  • Atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu

  • Bazę klientów wstępnie zainteresowanych naszym produktem i spotkaniem handlowym

  • Jasne warunki współpracy

  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapraszamy do kontaktu!

CV proszę kierować w odpowiedzi na ogłoszenie bądź na adres e-mail biuro[at]proekoenergy.pl z dołączoną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl