PILNE!!! Rozładunek kontenerów/pracownik magazynowy Gdańsk Kokoszki

4 368 zł - 5 900 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

PILNE!!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY+ROZŁADUNEK KONTENERÓW GDAŃSK UL. BYSEWSKA 18

- pracownik magazynowy, kompletacja towaru do wysyłki, przeładunek

- pracownik do rozładunku kontenerów

- praca 8.00 - 16.00

- od poniedziałku do czartku

- umowa zlecenie

- praca stała lub dorywcza

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie przy pracach magazynowych przy rozładunku/przeładunku kontenerów

  • dyspozycyjność

Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS : górny prawy róg lub proszę załączyć CV pod oferta pracy

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

6 lis 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdańsk
4 224 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Praca w Bistro ,,Salata na Kanapie „ mieszczące się W dzielnicy Kokoszki na terenie hurtowni BAT. Zakres obowiązków : przygotowywanie śniadań , tortilla , zapiekanki , tosty, bajgle obsługa klienta, kasa fiskalna, terminal, składanie zamó...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdańsk
4 242 zł 4 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukiwany magazynier do pracy w firmie Siscom S.C. / Fajneceny.pl.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Do codziennych obowiązków należą:

  • Przygotowanie wysyłki

  • 3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gdańsk
28 zł jedna godzina

Opis:

Jako agencja pracy AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta -firmy spedycyjno-transportowej poszukujemy pracowników chętnych do podjęcia pracy przy rozładunku kontenerów.

Miejsce pracy : Gdańsk Stogi

< ...

miesiąc temu
28 zł 29 zł jedna godzina

Opis:

Zadania na stanowisku:

  • Wydawanie i przygotowywanie posiłków oraz innych czynności pomocniczych

  • Obróbka wstępna żywności - obsługa pomywaka

  • Obsługa kasy fiskalnej - ...

24 dni temu