Pracownik Budowlany - Murarz

44 zł - 50 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Pracownik Budowlany - Murarz

Firma :

Ekotechnika OZE S.C. to firma instalatorska działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii oraz branży budowlanej, która buduje osiedle w Częstochowie, zatrudni mężczyznę do prac budowlanych – Murarza

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego murarza, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac związanych z murarstwem na naszych budowach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy przy różnorodnych projektach budowlanych, od nowych budynków po remonty i modernizacje.

Obowiązki:

- Wykonywanie różnego rodzaju prac murarskich, w tym murowanie ścian, stawianie fundamentów, układanie pustaków, cegieł oraz kamieni naturalnych.

- Przygotowywanie zapraw murarskich oraz betonu.

- Montaż i demontaż deskowań, szalunków oraz rusztowań.

- Prowadzenie prac zgodnie z wymaganiami technicznymi i zaleceniami bezpieczeństwa.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako murarz będzie wymagane.

- Znajomość technik i metod murarskich oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.

- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych.

- Dokładność, sumienność oraz zdolność do pracy w zespole.

- Prawo jazdy kat. B

- BRAK NAŁOGÓW

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności.

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

- Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny sprzęt i narzędzia.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem [66*******44]: lub przesłanie CV poprzez aplikację OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przesłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Ekotechnika OZE S.C. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał przycisku Aplikuj

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl