Zatrudnimy brygadzistów budowlanych, praca na budowie, brygadzista

6 500 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Watradom sp. z o.o.
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma budowlana Watradom sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 20 , poszukuje brygadzistów do ekip budowlanych.

Poszukujemy osób do kierowania ekipami budowlanymi .

Nie wymagamy doświadczenia, dzięki nam je zdobędziesz.

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat. B ,
  • zaangażowanie,
  • zdolności organizacyjne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • solidność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Po przeszkoleniu będziesz pracować przy nowoczesnych konstrukcjach budowlanych.

Do dyspozycji otrzymasz nowoczesny sprzęt i narzędzia.

Bardzo cenimy sobie współpracę zespołową i dobrą atmosferę opartą na zaufaniu, solidności i szczerych kontaktach nie tylko w pracy.

Nasz program socjalny zapewnia opiekę zdrowotną, rozwój fizyczny i kompetencyjny.

Zapewniamy:

zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym etacie,

atrakcyjne wynagrodzenie,

przyjazny system motywacyjny,

wysokie standardy BHP,

praca w młodym zespole.

Zapraszamy! Watradom to dobry wybór.

21 wrz 2021;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

7 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma inżynieryjno-budowlana Watradom sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 20 poszukuje pracowników do ekip budowlanych. Poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie i kwalifikacje w branży budowlanej. Nie wymagamy doświadczenia, dzięki nam ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
28 zł 35 zł jedna godzina
Opis: Opis stanowiska: Firma Stacja Grawitacja poszukuje pracowników do pracy fizycznej przy budowie parku trampolin. Poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i zdolnych do pracy w zespole osób, które chcą być częścią ekscytującego projektu budowy ...
jeden dzień temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
24 zł 28 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię osoby do prac ogólnobudowlanych. Poszukujemy głównie osób z doświadczeniem. Mile widziane prawo jazdy kat.B WYPŁACAMY TYGODNIÓWKI Proszę o kontakt wyłącznie osoby bez nałogu/problemu z alkoholem. Zapewniam ciągłość pracy oraz terminowe ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
32 zł 38 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia. Więcej informacji udzielę telefonicznie. 693 134 931
miesiąc temu