Kwalifikowany Pracownik Ochrony-Aktywizacja osób niepełnosprawnych

4 242 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

Aktywizacja osób niepełnosprawnych

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Główne zadania:

  • Stała ochrona mienia;

  • Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia;

  • Sporządzanie notatek służbowych w ramach realizacji czynności służbowych w miejscu pracy;

  • Kontrola ruchu osobowego i pojazdów;

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

  • Zaświadczenie o niekaralności;

  • Dyspozycyjność, sumienność;

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

  • Mile widziana znajomość obsługi komputera;

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B;

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 12-24h

  • Zatrudnienie na podstawie umowa o pracę;

  • Terminowe wynagrodzenie zawsze płatne do 10 -tego każdego miesiąca;

  • Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;

  • Pakiet szkoleń;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Karta MultiSport;

  • Pakiet dofinansowań;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A.Słonimskiego 1.

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl