Pracownik ogólnobudowlany

Osoba fizyczna (prywatna)
Ruda Śląska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego

Zakres obowiązków:

  • ocieplanie budynku

  • szpachlowanie, gładzenie powierzchni ścian oraz sufitów;

  • prace wykończeniowe

  • malowanie;

  • mile widziane układanie płytek ceramicznych;

    Może być osoba do przyuczenia.

Oferujemy pracę na okres próbny 2 tygodnie, następnie umowa o pracę na okres pół roku - pełen etat i umowa na stałe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. Może być osoba do przyuczenia.

PRACA OD ZARAZ !

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia spotkania (proszę nie wysyłać CV)

Roman Karkoszka 50*******00

2 lut 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ruda Śląska
4 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Pracownik budowlany - poszukujemy osób samodzielnych i wykwalifikowanych Obowiązki: prace przy budowie domów jednorodzinnych Wymagania: Doświadczenie w pracy przy robotach ogólnobudowlanych (murowanie, zbrojenie, szalunki, ocieplanie budynków) ...
3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ruda Śląska
20 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Grupa-Am Sp z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej poszukuje pracowników do prac ogólnobudowlanych Praca tylko na terenie Śląska Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć praca w zespołach przy m.in .: Zewnętrzne ocieplanie budynków ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ruda Śląska
4 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego z doświadczeniem. Praca od poniedziałku do piatku. Stawka uzależniona od posiadanych umiejętności od 22 do 35zł. Wiecej informacji udzielę telefoniczne.
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ruda Śląska
Opis: Zatrudnię osobę chętną do pracy na stanowisko Pracownik Obsługi Monitoringu. Wymagania : Brak przeciwwskazań pracy przy monitorach oraz porze nocnej. Bardzo dobra znajomość komputera. Dyspozycyjność - praca zmianowa Mile widziane Orzeczenie o ...
3 lata temu