Barman- "Szklanki i Talerze"

23 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z sezonem letnim powiększamy naszą ekipę barową w "Szklanki i Talerze" (ul. Rynek Kościuszki 32/1- w samym centrum Białegostoku).

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik (możliwość połączenia pracy ze studiami)

  • Stawkę adekwatną do umiejętności

  • Możliwość rozwoju

  • Zniżki pracownicze w pracy i po pracy (we wszystkich naszych lokalach)

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Fajną i normalną atmosferę w pracy :)

    Wymagamy:

  • Pełnoletności

  • Doświadczenia w pracy z klientem (doświadczenie w pracy za barem będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomości podstawowych koktajli klasycznych i sprzętu barowego

  • Dyspozycyjności zarówno w tygodniu i w weekendy (priorytetowo)

  • Odpowiedzialności i pozytywnego nastawienia do pracy

  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

  • Status studenta będzie mile widziany

    Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie napoi (kaw, herbat, koktajli, lemoniad itp.)

  • Obsługa gości przy barze

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Zamknięcie zmiany (Raport, rozliczenie itp.)

Jesteś zmotywowany do pracy, chcesz rozwijać się w pracy za barem, a uśmiech nie schodzi Ci z twarzy? To właśnie Ciebie szukamy!

Jeżeli chcesz stać się częścią najfajniejszej ekipy w mieście wyślij CV na adres e-mail: emiliamakal.gastro(małpa)gmail.com, a w tytule dopisz “Szklanki i Talerze- Barman”.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów, do zobaczenia! :)

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl