Pracownik gospodarczy / Pracownik do prac porządkowych - Bydgoszcz

Osoba fizyczna (prywatna)
Bydgoszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

DTM SYSTEM Daniel Kujawski s.k.a. - Firma z 26 – letnim doświadczeniem na rynku produkcji urządzeń elektronicznych poszukuje do pracy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY / PRACOWNIK DO PRAC PORZĄDKOWYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

· Prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze na terenie zakładu,

· Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych,

OCZEKUJEMY:

· Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

· Zaangażowania oraz motywacji do pracy,

· Punktualności,

· Niekaralności.

OFERUJEMY:

· Stabilne zatrudnienie na pół etatu,

· Przyjazne środowisko pracy,

· Pracę w systemie jednozmianowym.

MILE WIDZIANE:

· Orzeczenie o niepełnosprawności

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych, którym jest DTM System Daniel Kujawski s.k.a. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Brzeskiej 7. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednakże niezbędna w uczestnictwie w procesie rekrutacji.

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Bydgoszcz
Numer oferty: StPr/24/0938Obowiązki:wykonywanie prac okresowych na terenie zewnętrznymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat.BWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pr...
21 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bydgoszcz

Opis:

Firma Biuromax-Balcer Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy obejmującego też prace gospodarcze uwzględniając poniższe informacje:

Miejsce pracy:

Bydgoszcz,

OBOWIĄZKI:

4 miesiące temu
  • INTER GROUP grupa kapitałowa
  • Bydgoszcz

Opis:

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownik Gospodarczy

Zadania:

  • Sprzątanie terenów zewnętrznych , prace porządkowe wewnątrz obiektów

  • Mycie posadzek w halach garażowych

  • 2 lata temu

Opis:

Poszukujemy uniwersalnego pracownika do prac magazynowych typu pakowanie, rozkładanie towaru oraz dodatkowo posiadającego umiejętności w zakresie różnych prac związanych z bieżącym utrzymaniem obiektów, np. drobne remonty, naprawy sprzętu ...

24 dni temu