Zatrudnię Pracownika do sklepu Żabka

Osoba fizyczna (prywatna)
Łańcut Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię do pracy dyspozycyjną, pracowitą i uczciwą osobę.

Przyjmę od maja do pracy dyspozycyjną, pracowitą i uczciwą osobę na pełen etat.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów,

  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów,

  • utrzymanie porządku w sklepie,

  • bieżące towarowanie sklepu,

  • przyjmowanie dostaw,

  • kontrole dat przydatności produktów.

Nasze wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • doświadczenie w pracy w sklepie nie jest wymagane,

  • dobra organizacja pracy, punktualność oraz uczciwość.

To oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • przeszkolenie do pracy,

  • elastyczny grafik.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na maila.

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl