Spawacz MAG 135 !!! Stała praca na hali ! Praca od zaraz ! 52 zł/h !!!

8 700 zł - 13 000 zł jeden miesiąc
ELFBUD
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

-> SOSNOWIEC - spawacz MAG 135

| Data rozpoczęcia współpracy: OD ZARAZ

| Miejscowość: Sosnowiec

| Przewidywany czas współpracy: na stałe

| Wymagania:

- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135:

EN ISO 9606-1 135-D P BW FM1 S s12 PF/PC ss nb

| Mile widziane:

- uprawnienia na suwnicę z poziomu 0

- uprawnienia na palnik

- uprawnienia na żuraw stały warsztatowy

Uprawnienia na suwnicę i żuraw, mogą być

jednocześnie na jednym certyfikacie.

| Obowiązki:

- spawanie stali o grubości 8 mm - 18 mm

- spawanie elementów do maszyn budowlanych

| Próbki:

- pachwinowa: rura do blachy 10 mm na 3 ściegi

- pachwinowa: podolna i/lub poboczna, spawanie w kierunkach:

z lewej do prawej, z prawej do lewej oraz do siebie

- doczołowa: podolna na podkładce z przetopem,

lico na dwa przejścia (widoczne)

| Stawki:

• własna działalność gospodarcza (samozatrudnienie): 52 zł/h netto

- można pracować od 168 h do 250 h miesięcznie

(nadgodziny są tylko dla osób chętnych, nie są obowiązkowe)

- możliwość otwarcia działalności gospodarczej

dopiero po zdaniu próbek spawalniczych

Stawka 52 zł/h obowiązuje od 1 sierpnia 2024, do tego czasu 46 zł/h !!!

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą, prosimy

o kontakt telefoniczny pod numerem: 7 3 3 2 2 9 1 0 0

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

!!! Prosimy o nie wysyłanie aplikacji poprzez OLX !!!

ELFBUD

Serdecznie zapraszamy !!!

9 kwi 2024;   from: www.olx.pl