Spawacz Montażysta

9 000 zł - 14 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zgierz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz Montażysta Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Obowiązki:

  • Montaż i spawanie stalowych instalacji chłodniczych metodą TIG

  • Montaż zaciskanych systemów rurociągów

  • Staranność wykonania

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

  • Dobra organizacja pracy

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w branży chłodnictwa przemysłowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub gotowość do podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

  • Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia

  • Koleżeńską i przyjazną atmosferę w pracy .

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl