Praca Kierowca kat. "C" codziennie w domu, spedycja

7 500 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Raszyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma transportowa zatrudni kierowcę kat C.

Opis stanowiska:

Praca „wokół komina” (okolice Warszawy ) – codziennie w domu.

Rozpoczęcie i zakończenie pracy w Sokołowie, dystrybucja paletowa lokalna.

Praca poniedziałek – piątek.

- stały rejon

- auto przypisane do kierowcy

- mile widziane podstawowe ADR

Oferujemy:

Umowa o pracę – stała

Pensja od 5500 netto + dodatki

16 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn
4 800 zł 5 200 zł jeden miesiąc
Opis: Dystrybucja paletowa Codziennie w domu Stałe trasy i punkty Umowa o prace Wynagrodzenie na czas Auto przypisane do kierowcy Praca na stałe
6 dni temu
5 800 zł 6 600 zł jeden miesiąc
Opis: Firma Ferier Sp Z o.o. - Catering Lotniczy, Warszawa Poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca Kat. C Wymagania: · Prawo jazdy Kat. C · Świadectwo kwalifikacji (kod95) · Niekaralność · Dyspozycyjność · Dobra znajomość języka polskiego Mile ...
3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn
Opis: Zatrudnimy pracownika na stanowisku kierowca kat. C Opis stanowiska: - dystrybucja lokalna do sieci sklepów - Elektryczny wózek paletowy - dostawy tylko paletowe - auto przypisane do kierowcy Wymagania: - prawo jazdy kategorii C - doświadczenie w ...
6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Raszyn
5 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Wraz z rozwojem firmy NexusTeam oferującą pracę w różnych branżach dla cudzoziemców w Polsce, poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty Kierowca kat.b przewozu osób . Zakres obowiązków: • Przewożenie pracowników z miejsca zakwaterowania do miejsca ...
2 miesiące temu