Panią do sprzątania/ pomoc kuchenna

5 000 zł - 5 500 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

MIEJSCE PRACY- Ośrodek Wypoczynkowy w Mielnie

OFERUJEMY:

- pracę od zaraz do września włącznie

- zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w rodzinnej i przyjaznej atmosferze

- niezbędne narzędzia pracy

- wsparcie w realizacji obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca przy sprzątaniu pokoi

- prace porządkowe na ośrodku

- pomoc w przygotowywaniu potraw oraz ich wydawaniu

-pomoc kuchenna

NASZE OCZEKIWANIA:

- doświadczenie w pracy

- samodzielność w działaniu

- dyspozycyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604__067__085

Proszę nie pisać na e-maila tylko dzwonić.

xx604xx067xx085xx

Zapraszamy

28 lip 2021;   from: www.olx.pl