Kierowca C+E jazda na Słowację

8 000 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Bielsko-Biała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam,

poszukuję kierowcy na zestaw typu "mega", jazda w 90% na Słowację.

Praca od poniedziałku do piątku, możliwe zjazdy w tygodniu na bazę.

Stałe punkty załadunkowe i rozładunkowe, minimum rok doświadczenia!!!

Wynagrodzenie ok 320zł netto za dniówkę(w okresie próbnym),wychodzi ok 8500-9000zł brutto miesięcznie.

więcej informacji pod tel: 50*****94

15 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bielsko-Biała
7 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Opis: Zakres obowiązków: Obecnie poszukujemy kierowców do pracy w transporcie. System co 2 dni w domu - Jazda nocna lub pon-pt - wolne weekendy Wyjazd z Bazy w Bielsku -Białej. Załadunek/rozładunek bliskie Czechy, Litwa, Łotwa Wymagania: prawo jazdy kat. ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bielsko-Biała
Opis: witam przyjme kierowce c+e jazda pod wodami żywiec 90%codziennie dom jazda actros mp4 gwarantowana dniówka
8 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bielsko-Biała
6 000 zł 7 500 zł jeden miesiąc
Opis: Firma Transportowa w związku dynamicznym rozwojem zatrudni kierowców z kategorią prawa jazdy C+E Oferujemy: praca na pełny etat umowa o pracę Stabilne zatrudnienie Wymagania: - Prawo jazdy kat: C+E - karta kierowcy - kurs na przewóz rzeczy - ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Bielsko-Biała
Opis: Zatrudnię kierowcę kat C+E na zestaw wywrotkę Volvo oraz na wywrotkę. Praca na miejscu, codzienny zjazd do domu. Stała trasa z dostawą kruszyw. Wymagana karta kierowcy. Mile widziane doświadczenie. Praca cały rok, Umowa na czas nieokreślony. ...
miesiąc temu