Pracownik Ochrony Zabrze z orzeczeniem

Osoba fizyczna (prywatna)
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,

  • kontrola osób,

  • monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.

Wymagania

orzeczenie o niepełnosprawności

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,

  • dyspozycyjnych,

  • posiadających doświadczenie w pracy zmianowej

Kontakt telefoniczny w godzinach od 8 - 15

27 kwi 2021;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o.
  • Zabrze
Opis: TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od 15 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które ...
2 lata temu
Opis: Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownika gospodarczego w Zabrzu.Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281Zapraszamy do aplikowania także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.Miejsce pracy : Zabrze ul. HandlowaGodziny pracy : ...
17 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zabrze
4 242 zł 4 300 zł jeden miesiąc
Opis: Ogólnopolska Firma PILNIE poszukuje pracowników ochrony z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej) do ochrony niewielkiego obiektu biurowo-logistycznego w Zabrzu. Zakres obowiązków : kontrola osób wchodzących i wychodzących ...
jeden dzień temu
Opis: Zatrudnimy pracownika ochrony na sklep Dino Zabrze ul. Limanowskiego Praca zmianowa 6-14:30,14:30-22:30 Elastyczny grafik. Mile widziani: Studenci Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Umowa zlecenie lub umowa o pracę.
12 dni temu