Operator koparki i ładowarki (Oddział Młyny)

Osoba fizyczna (prywatna)
Radymno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o, os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa ogłasza nabór na stanowisko: Operator koparki i ładowarki (Oddział Młyny).

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.

Opis oferty pracy : Operator koparko-ładowarki realizuje roboty ziemne przy wykorzystaniu koparko-ładowarki.

Forma zatrudnienia : Umowa o pracę.

Miejsce wykonywania pracy : Młyny 111A, 37-552 Młyny, woj. Podkarpackie.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców, do których należą klienci zarówno indywidualni jak i instytucjonalni. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.

Zakres obowiązków:

- obsługa koparki i ładowarki,

- wykonywanie zadań zleconych przez kierownika,

- kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia.

Wymagania:

- uprawnienia operatora koparki i ładowarki,

- doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

– ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

– możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

– pracę w przyjaznej atmosferze,

– możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.