Technik napraw kontenerów/ Spawacz - DO WYSZKOLENIA

Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

METRANS, wiodący operator kolejowy oraz lider rynku przewozów intermodalnych pomiędzy portami morskimi, a ich zapleczem w krajach Europy Środkowej, Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik napraw kontenerów/ Spawacz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego kontenerów przyjmowanych i wydawanych z terminala

  • Sporządzanie estymacji uszkodzonych kontenerów

  • Obsługa wewnętrznych systemów operacyjnych (praca przy komputerze)

  • Kontrola stanów magazynowych części zamiennych do naprawy kontenerów

  • Naprawa i serwisowanie kontenerów morskich

  • Cięcie, podgrzewanie, spawanie elementów metalowych

  • Prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

  • Uprawnienia spawacza MAG135 lub doświadczenie w spawaniu i możliwość uzyskania uprawnień u Pracodawcy

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność i sumienność

  • Doświadczenie w pracy z komputerem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

  • Mile widziane: doświadczenie na wózkach widłowych, szkolenie z obsługi palnika i plazmy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju oraz samorealizacji - mile widziane realizacje własnych pomysłów,

  • Szkolenie z kontroli, estymacji i napraw kontenerów morskich oraz spawania,

  • Praca jednozmianowa 7-15

  • Szkolenie z obsługi wewnętrznych systemów operacyjnych,

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS (dofinansowanie wczasów, multisport, bony, pożyczki),

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i długofalową współpracę.

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl