Inżynier produkcji

Osoba fizyczna (prywatna)
Pińczów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Oczekiwania

Czytanie i interpretacja rysunków technicznych w stopniu podstawowym.

Znajomość programów komputerowych wystarczająco w stopniu podstawowym takich jak Solid Works, AutoCAD również mile widziane AJANCam

Chęć do przyuczenia do procesów produkcyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych, z obsługą produkcji

Obowiązki

Ocena dokumentów i zapytań ofertowych.

Przygotowywanie kalkulacji procesów produkcyjnych.

Analiza możliwości technicznych do realizacji projektów.

Wsparcie bezpośredniej produkcji

26 sty 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • P.P.U.H. GÓRMICH s.c.
  • Pińczów
Opis: Numer oferty: StPr/24/0079Obowiązki:wykonywanie detali w metalu na tokarkach konwencjonalnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Zaświadczenie: uczestniczenie w szkoleniu RYSUNEK TECHNICZNY W BRANZY METALOWEJWykształcenie: ...
3 dni temu
Opis: RIGIPS Należymy do Grupy Saint-Gobain. Rigips jest producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suchej zabudowy. Oferujemy m.in.: ściany działowe, ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pińczów
Opis: Zatrudnię: Pracownika do produkcji prefabrykatów betonowych. Zakres obowiązków: Obsługa form do produkcji elementów betonowych. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub suwnicę. Miejsce pracy: Hajdaszek 31, 28-404 Kije
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pińczów
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Praca na produkcji (wyroby piekarnicze i cukiernicze). Do naszego zespołu poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko piekarza / cukiernika - możliwość przyuczenia!!! Jeśli jesteś chętny do pracy i szybko się uczysz Praca na produkcji w ...
rok temu