Pracownik budowlany / Niemcy

Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budowlana NITA Bau GmbH zajmuje się wznoszeniem i przebudową budynków przemysłowych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na niemieckim rynku budowlanym. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Altrip, PLZ 67122.

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- Pracownik budowlany

Czekamy na bezpośredni kontakt (w języku polskim): 0049 162 1879828 lub E-mail.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie robót budowlanych na terenie całych Niemiec.

Nasze wymagania:

- Prawo jazdy,

- Doświadczenie w branży budowlanej,

- Zaangażowanie,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Terminowość i rzetelność.

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – pełny etat

- Niemieckie ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i emerytalne

- Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- Płatny urlop

- Elastyczne zjazdy do Polski

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Opiekę polskojęzyczną na miejscu

- Wynagrodzenie 2200 – 3800 Euro netto

24 sty 2023;   from: www.olx.pl