Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

Osoba fizyczna (prywatna)
Wojkowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Transport materiałów budowlanych, sprzętu ciężkiego, szalunków itp. na i z placu budowy,

Bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu.

WYMAGANIA:

Aktualne prawo jazdy kat C+E wraz z niezbędnymi uprawnieniami do przewozu towarów,

Podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi samochodów ciężarowych,

Znajomość przepisów BHP w zakresie prowadzenia prac z wykorzystaniem sprzętu ciężkiego,

Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów samowyładowczych (3, 4-ośki itp.),

Doświadczenie i uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń HDS będzie dodatkowym atutem,

Gotowość do pracy na prowadzonych przez nas inwestycjach.

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

Pomoc we wdrożeniu do pracy,

Niezbędne narzędzia pracy,

Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. „BANIMEX” Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”
17 kwi 2024;   from: www.olx.pl