Kierowca/ Magazynier C+UDT

5 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
GROW Business Projects
Tarnów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma SUFIGS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 30 lat i jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów materiałów i narzędzi budowlanych. Aktualnie, w związku z rozwojem struktury prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierowca/ Magazynier C+UDT do oddziału firmy w Tarnowie .

Zakres obowiązków w ramach stanowiska:

  • Praca fizyczna przy kompletacji zamówień

  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów

  • Utrzymywanie porządku w magazynie (w tym przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu)

  • Monitorowanie i sprawdzanie stanów magazynowych (praca ze skanerem)

  • Przygotowywanie towaru do wydania z magazynu

  • Obsługa transportów na podstawie otrzymanej dokumentacji

Poszukiwane kompetencje:

  • Obsługa wózka widłowego- uprawnienia UDT, potwierdzone zaświadczeniem

  • Czynne prawo jazdy kat. C

  • Doświadczenie w pracach magazynowych

  • Inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Szkolenia stanowiskowe

Wynagrodzenie podstawowe 5 - 6 tys. zł brutto

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl