Mechanik stacjonarny wózków widłowych - Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Sp. z o.o.
Olsztynek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik wózków widłowych – praca stacjonarna

lokalizacja: Stawiguda

Praca zmianowa poniedziałek - piątek, 6:00-14:00, 14:00-22:00

Zadania:

  • praca stacjonarna

  • wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca)

  • Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież ochronną

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)

  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karty lunchowe Edenred

  • Kompleksowy program wellbeingowy

  • Premia za staż pracy

  • Porady prawne

  • Dofinansowanie urlopu

  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków

    widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych /

    innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność,

    odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami.

Administratorem danych jest Toyota Material Handling Polska Sp. z

o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla

potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich

poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26

czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie

dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

17 sty 2022;   from: www.olx.pl