Zatrudnię kucharza

25 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy na stanowisko samodzielnego kucharza z doświadczeniem

  • Obowiązki:

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

  • Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.

  • Monitorowanie poziomu zapasów.

  • Przydzielanie zadań personelowi kuchennemu.

  • Podawanie posiłków w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych

  • Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych.

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

  • Umiejętność wypowiadania się w jasny sposób i uważnego słuchania pracowników kuchni.

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

  • Oferujemy :

  • Pracę od zaraz

  • Stawkę 25-30 zł netto/h

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl