Operator koparki

35 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Chełm Śląski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko pracy: operator koparki

Oferujemy – Operator koparki:

  • wynagrodzenie od 35zł brutto do 40zł brutto,

  • wymiar pracy – pełny etat,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • wysokiej jakości sprzęt,

  • praca przy robotach drogowych, kanalizacyjnych, wodociągowych,

  • możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach.

Wymagania na stanowisku operator koparki:

  • doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku pracy,

  • uprawnienia operatora koparki oraz kwalifikacje do jej obsługi,

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • precyzja i dokładność,

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • zgłaszanie zaistniałych usterek technicznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny nr: 51*******53

8 cze 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Chełm Śląski
35 zł 40 zł jeden miesiąc
Opis: Stanowisko pracy: operator walca Oferujemy wynagrodzenie od 35zł ... ciekawych inwestycjach. Wymagania na stanowisku operator koparki: doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku ...
14 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Chełm Śląski
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Obowiązki: · Samodzielna obsługa maszyn skrawających ( tokarki konwencjonalne lub CNC) · Wykonywanie obróbki skrawania, toczenia, toczenia wykańczającego średnio i małogabarytowych detali · Wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali · ...
21 dni temu