Stylistka Paznokci Łódź

4 242 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ksawerów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Paznokcie to Twoja pasja
Salon Kosmetyczny KUKO Nail szuka właśnie Ciebie do naszego zespołu.

Wymagania:

- umiejętność wykonywania manicure, pedicure hybrydowego oraz klasycznego

- przedłużania paznokci

- aparycja, kultura osobista, komunikatywność, dokładność

- doświadczenie

Zadania. :

- obsługa klienta
- utrzymywanie porządku

Oferujemy:

- umowa
- wynagrodzenie + premia
- doszkolenie

Jesteś zainteresowana ślij
Cv + zdjęcia prac na maila
17 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Firma sprzątająca poszukuje pracowników do porannego sprzątania sklepów z odzieżą mieszczących się w C.H.Ikea Port Łódź- praca dodatkowa. Tel. 66*******03
23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ksawerów
32 zł 40 zł jeden miesiąc
Opis: Zbrojarze z doświadczeniem 32-40 zł/godz. (samodzielni od 35 zł/godz). Zaliczki co tydzień. Podstawowe ubranie, dokumenty. Łódź
2 miesiące temu
26 zł jedna godzina
Opis: TK Maxx jest częścią grupy TJX Europe, w której znajdziesz różne produkty, ale łączy nas ta sama cecha - poszukiwanie skarbów, które dają nam radość. Od stylowych perełek, znanych marek do unikatowej biżuterii, gwarantujemy naszym klientom szalone ...
7 dni temu
4 242 zł 6 500 zł jeden miesiąc
Opis: KLAWISZOWE.PL - CENTRUM INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH, salon w Ksawerowie k. Łodzi. Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy w sklepie muzycznym DO ZADAŃ OSOBY NA TYM STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE: - obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym i internetowym ...
17 dni temu