Dziennikarz/ Copywriter do prowadzenia profilu firmy na LinkedIn

2 000 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

O nas: Jesteśmy wiodącą firmą w w obszarze rekrutacji i outsourcingu personelu , działającą na rynku od ponad 5 lat. Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji zarówno personelu niskokwalifikowanego, jak i wysokokwalifikowanego do różnych branż, w tym produkcji, budownictwa oraz specjalizacji technicznych takich jak spawacze i monterzy.

Obowiązki:

  • Pisanie interesujących i informacyjnych artykułów o naszej firmie, jej usługach i branży, w której działamy.

  • Tworzenie różnorodnych treści (krótkie publikacje, artykuły, ogłoszenia) dla profilu firmy na LinkedIn.

  • Badanie i analiza trendów w branży rekrutacji personelu oraz wdrażanie aktualnych podejść do treści.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy dziennikarskiej lub copywritingu, preferowane z naciskiem na treści biznesowe.

  • Znajomość podstaw LinkedIn oraz doświadczenie w prowadzeniu profili firm na tej platformie.

  • Głębokie zrozumienie branży rekrutacji personelu i trendów na rynku pracy.

  • Doskonałe umiejętności pisania i redagowania tekstów.

  • Zdolność generowania pomysłów na treści i praca z określonymi terminami.

Warunki:

  • Praca zdalna.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzgadniane indywidualnie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju kariery w firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją, prosimy o przesłanie CV oraz przykłady prac.

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl