Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Osoba fizyczna (prywatna)
Łask Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Łask

Obowiązki:

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,

  • nadzór nad instalacją, pracą i optymalnym wykorzystaniem zdolności linii

    produkcyjnych,

  • prowadzenie prac prewencyjnych,

  • identyfikacja awarii elektrycznych i mechanicznych, oraz usuwanie ich źródeł

    pochodzenia,

  • kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego,

    Wymagania :

  • wykształcenie średnie zawodowe: mechaniczne, elektryczne,

  • uprawnienia SAP grupa 1 do 1kV w zakresie eksploatacji;,

  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie pneumatyki i automatyki przemysłowej ,

  • gotowość pracy w systemie 2-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

    Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • premie miesięczne

  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie

  • wdrożenie przez najlepszych specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów (CV, kopia uprawnień) na adres:

PETECKI ENTERPRISES SP. Z O.O., Zakład w Łasku, ul. Przemysłowa 12

W tytule należy wpisać nr referencyjny: E/05/2023

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PETECKI PPHU Ignacy Petecki z siedzibą w Łodzi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

7 kwi 2023;   from: www.olx.pl