Praca na produkcji dla mężczyzn: ZABRZE

29 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH BRAŻNY AUTOMOTIVE (dostawca systemów chłodzenia dla klienta BMW)

Zakres obowiązków:

-praca na linii montażowej

Wymagania pracodawcy

-PRACA DLA MĘŻCZYZN OD ZARAZ

-Doświadczenie w pracy na linii montażowej mile widziane

-dla pracowników z zagranicy: wymagany komunikatywny język polski

Oferujemy:

-umowę zlecenie(na pierwszy miesiąc) z możliwością przejścia bezpośrednio pod skrzydła firmy

-atrakcyjne wynagrodzenie

-premie i bonusy motywacyjne

-system pracy: 3 zmianowy

MIEJSCE PRACY: ZABRZE - ulica Wilczka

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do aplikacji, rozpatrzymy KAŻDĄ kandydaturę!

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl