Zatrudnię kucharza do kebaba

28 zł - 40 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Słupsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Kierunek Kebab zatrudni kucharza do przygotowywania Kebaba. Wymagane doświadczenie na kuchni, najlepiej z doświadczeniem w Kebabie, kuchni tureckiej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie półproduktów

  • przygotowywanie mięsa (krojenie, przyprawianie, nabijanie świeżego mięsa- w tym przypadku wszystkiego uczymy)

  • Przygotowywanie Kebaba wg naszych receptur (bułka, rollo, talerz i inne dania kuchni tureckiej)

Oferujemy:

  • stałą pracę

  • dobre warunki wynagrodzenia - premie miesięczne okazjonalne,

  • dobre warunki lokalowe (przestronny, lokal, klimatyzacja)

  • możliwość rozwoju i nauki

18 kwi 2024;   from: www.olx.pl