Praca dorywcza - magazynier - umowa zlecenie

Osoba fizyczna (prywatna)
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Jesteś pełnoletnim uczniem/studentem i szukasz pracy dorywczej, ale nie masz dużego doświadczenia? Aplikuj!

Praca dorywcza na zlecenie (wybrane dni w tygodniu w godzinach pomiędzy 6-22 lub weekendy 6-14)

Wynagrodzenie za przepracowane godziny

stanowisko: magazynier

Obowiązki :

Praca ze skanerem

Kompletacja zleceń

Lokowanie wyrobu gotowego w półki

Inne prace magazynowe

Zapraszamy do aplikowania!

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Droma Sunshade Experts Sp. z o.o. to europejski lider w innowacyjnych systemach osłonowych dla obiektów budowlanych, będący częścią globalnej grupy Hunter Douglas - światowego giganta w branży "sun protection and window covering".

Nasza proaktywna postawa, innowacyjne podejście oraz zdolność do szybkiego reagowania stanowią główny czynnik naszego sukcesu. Odpowiadamy elastycznie na potrzeby naszych klientów, tworząc unikalne rozwiązania, które pozwalają nam szybko zdobywać nowe europejskie rynki.

11 kwi 2024;   from: www.olx.pl